Poznaj producenta: It’s About Romi

Poznaj producenta: It’s About Romi

Wielkomiejski styl w twoim salonie? Od teraz to możliwe. W kolekcji oświetlenia marki It’s About Romi odkryjesz atmosferę ulic znanych miast z całego świata. Każdego wieczoru możesz przenieść się tam, gdzie akurat ci się zamarzy – Amsterdam, Paryż, Berlin, Rzym, a może Tokio? Granice są tylko w twojej głowie! Marka It’s About Romi usuwa je wszystkie i pozwala ci cieszyć się wyjątkowym pięknem w swoim otoczeniu.

Nietuzinkowe, niebanalne, nieszablonowe – tymi słowami najtrafniej można opisać nowe oświetlenie stworzone przez markę It’s About Romi. Wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, piękne lampy w stylu industrialnym, które nie tylko rozświetlą, ale przede wszystkim ocieplą twoje wnętrze, nadając mu niecodzienny charakter. Inspirowane największymi i najbardziej znanymi miastami na całym świecie, wprowadzą cię w klimat metropolii europejskich lub wyjątkowych azjatyckich zakątków. Decyduj, gdzie chcesz dziś być – odtwórz to miejsce w swoim salonie dzięki lampom marki It’s About Romi.

Istnieją na rynku już od dwóch i pół dekady. Marka It’s About Romi swoimi początkami sięga do 1993 roku. Właśnie wtedy w małym amsterdamskim biurze pozwolono projektantom snuć swoje fantazje o lampach, które miały pasować do wnętrz ludzi nowoczesnych i ambitnych, oczekujących wysokiego standardu i chodzących nieutartymi dotąd ścieżkami. Tak powstały lampy nawiązujące swoim stylem do klimatu wielkich miast tego świata. Od samego początku marka It’s About Romi kierowała się ważnymi zasadami – istotne w ich projektach od zawsze były niepodważalna jakość i niepowtarzalny design.

Poznaj producenta: It's About Romi

Piękno prostych rozwiązań

Lampy marki It’s About Romi wydobywają z klasyki to, co w niej najpiękniejsze. Bez krzykliwych elementów i zbędnych dodatków, budują nastrój ciepła i świadczą o klasie domowników. Podstawowe modele występują w trzech wersjach: niklowanej, białej oraz czarnej. Można do nich dopasować aż kilkanaście kolorów i kształtów ręcznie wykonanych, wyjątkowych abażurów.

Klasa marki kryje się w szczegółach. Do każdego modelu lampy dodawane są białe rękawiczki oraz klucz montażowy. Oprócz stylu industrialnego marka oferuje w swojej gamie produkty eko i vintage. Są one idealne dla osób, które nie tylko śledzą współczesne trendy w wystroju wnętrz, ale chcą żyć w zgodzie z wewnętrznym ­work-life balance, a w swoim najbliższym otoczeniu odnajdywać spokój płynący z ciszy natury i melancholii wspomnień. Dla tych, którym bliski jest minimalizm, marka przychodzi z możliwością wyboru lamp betonowych, metalowych oraz przeźroczystych, stworzonych z cenionego przez architektów na całym świecie włókna szklanego.

Holenderska marka It’s About Romi to zatem przede wszystkim: niepowtarzalny design, najnowsze trendy oraz wysoka jakość wykonania. Jest ona dedykowana tym, którzy chcą produktów dopracowanych i jednocześnie zjawiskowych, robiących wrażenie i wnoszących do wnętrza spokój i harmonię. Lampy tego producenta to lekkość, elegancja i jednocześnie ciepło domowego ogniska, przy którym każdy chce się ogrzać w ulubiony sposób: rozmawiając nad kubkiem gorącej kawy, czytając książkę czy odpoczywając.

Zobacz produkty It’s About Romi na www.dutchhouse.pl

 

Poznaj producenta: It's About Romi

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz kod z obrazka

góra