Poznaj producenta: Urban Nature Culture

Poznaj producenta: Urban Nature Culture

W kolekcjach od Urban Nature Culture odkryjesz rzadkie klejnoty, które uczynią twoje wnętrze wyjątkowym. Akcesoria inspirowane są podróżami, wieloma historiami i znaleziskami pochodzącymi z kultur, miast i wiosek z całego świata.

Marka jest spełnieniem marzenia Anne Marie Hermans. Jak mówi założycielka firmy Dinnerware & Co., UNC jest odzwierciedleniem jej podróży przez życie. Stworzenie nowej marki pozwoliło jej na podzielenie się historiami, które przywiozła z wypraw odbywanych zarówno prywatnie, jak i służbowo.

Inspiracją dla tworzonych przez UNC przedmiotów są nie tylko surowce, z których powstają, oraz ich forma, ale przede wszystkim dziedzictwo rzemieślnicze i techniki poznane w różnych zakątkach świata. „Pchle targi opowiadają historie o przeszłości, a targi i bazary w wielu krajach opowiadają o kulturze jedzenia i rytuałach, które się z nią wiążą” – opowiada Hermans. Według niej, atmosfera czy dekoracje sprawiają, że są wyjątkowe. UNC wykorzystuje to dziedzictwo, aby utworzyć własną historię.

Poznaj producenta: Urban Nature Culture

Zespół UNC

Nadawanie nowych znaczeń i form wymaga przede wszystkim kreatywności. W Urban Nature Culture gwarantuje ją cały zespół niezwykle utalentowanych projektantów i nie tylko. Mówiąc o swoich współpracownikach, Hermans wymienia między innymi Gydę, która przekształca przyjęte wartości w doskonałe wizje artystyczne, i Margreet, odpowiedzialną za oszałamiające projekty (własnoręcznie malowała wiele z nich). Jeanette odpowiada za sprzedaż detaliczną, a Danielle potrafi dotrzeć do klientów, ubierając myśli założycielki w słowa. To jednak tylko część zespołu. Za sprawą doskonale dobranej grupy pracowników Hermans może przedstawić nam swoją wizję świata oraz inspirować do tworzenia własnej.

Kolekcje UNC

Można znaleźć w nich całe mnóstwo oryginalnych i pięknych produktów. Są to między innymi bambusowe talerze, ceramiczne dzbanki, miski z drewna mango, torby wykonane z juty, doniczki, szkło czy poduszki z koźlej skóry.

Każdy z nich inspiruje na swój sposób. W przypadku wielu z nich to ty możesz podjąć decyzję, w jaki sposób go wykorzystasz. Na stronie marki pojawiają się wskazówki, jak np. przekształcić torbę na bieliznę w doniczkę. Dobrym pomysłem może być także zmiana doniczki w pojemnik na szczoteczki do zębów, a dzbanka na napoje – w wazon. Wykorzystanie poszczególnych akcesoriów zależy tylko i wyłącznie od twojej pomysłowości i od kontekstu danej aranżacji.

Poznaj producenta: Urban Nature Culture

Produkty wykonywane są przede wszystkim z materiałów naturalnych (bawełna, juta, drewno, zwierzęce skóry itp.) oraz pochodzących z recyklingu (m.in. ze szkła). Pojawiają się wśród nich także rzeczy wykonane z ceramiki, takie jak wazy talerze i dzbany (te można spotkać także w wersji miedzianej).

Urban Nature Culture pozwala odkryć, że świat nie jest tak duży, jak można byłoby przypuszczać. Różne kultury i tradycje już dzisiaj mogą stać się fragmentem twojej aranżacji. Zainspiruj się nimi i stwórz swoje własne, niepowtarzalne wnętrze – bogate w naturę, kulturę, a przy tym idealnie dostosowane do miejskiego życia.

Zobacz produkty Urban Nature Culture na www.dutchhouse.pl

Poznaj producenta: Urban Nature Culture

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz kod z obrazka

góra